Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Kayıt Ol

Yukarıda yer alan sarı buton sayesinde kayıt olabilirsiniz. Kayıt olurken bilgilerinizi eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekmektedir. Kaydınızın ardından sitemiz üzerindeki üyeliğiniz de açılacaktır.

Deneme Makalesi Yaz

Açılan üyeliğiniz ile hemen deneme makalenizi yazabilirsiniz. Yazarken acele etmeden istenen özelliklere uygun şekilde oluşturmanızı tavsiye ederiz. Deneme makalelerinde kesinlikle kopya ve birebir internette bulunan cümleleri kullanmayınız.

Editörlerimiz İncelesin

Editörlerimiz yazdığınız deneme makalesini yazım, imla, seo uyumluluk, akıcılık, özgünlük gibi kriterler üzerinden inceleyerek değerlendirme yapmaktadır. Değerlendirmeler sonucunda yazarlık seviyeniz belirlenerek tarafınıza bildirilir.

Kazanmaya Başla

Aldığınız Yazarlık onay bildiriminin ardından size özel hazırlanmış paneliniz içerisinden isteğinize uygun başlıklarda içerik üretmeye başlayabilirsiniz. Yazdığınız makalelerin tutarı editör kontrolünün ardından kesinleşmiş kazancınıza yansıtılmaktadır.

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz. Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla. Ama hep güzel şeyler olsun.

- Şems-i Tebrizi

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol