Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

Camilkebir Mah. Horhor Sok. Tekiner Apt. No:9
Orhangazi / Bursa

İletişim
bize ulaşın

Pztsi - Cuma 09:00 - 19:00
Ctesi: 15:00 Pazar Kapalı

Sıkça Sorulan Sorular

Daha önceden herhangi bir yazarlık deneyiminiz olmayabilir. Makale yazarlığı hakkında merak ettiğiniz her soruyu cevapladık. Aşağıdan bilgi alabilirsiniz. Eğer sorunuz aşağıda yer almıyorsa bize gönderiniz.

Yazkazan.net internet sitelerinin içerik ihtiyacını gideren bir kazanç kapısıdır. 10 uzman editör 2 yönetici tarafından yönetilmektedir.

Yazkazan.net üzerinde yazarlık yapmanın diğer sitelerden farkı güvenilir ve en çok seçeneğe sahip olmanızı sağlar. Sistem içerisinde binlerce makale ihtiyacından istediğinizi seçebilirsiniz.

Kaydın tamamlanmasının ardından ilk deneme makalenizi seçerek yazmaya ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Yazımı tamamlandıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde editörlerimiz kontrol ederek değerlendirir.

Yazkazan.net Yazarların kazançlarını her ay kendi adlarına ait banka hesaplarına yatırmaktadır. Bu nedenle 18 yaşından küçük bireyler yazar ekibine kabul edilmezler.

Yazkazan.net müşterilerine ait sorumluluklarını sözleşme altında tuttuğu gibi yazarlar ile ortak çalışmalarını tarafların haklarını korumak için sözleşme altına almaktadır. Yazarlık sözleşmesine kayıt olduktan sonra buradan ulaşabilirsiniz.

Yazkazan.net sistemi tamamen ücretsizdir. Yazar olmak için hiç bir ücret talep etmemektedir.

Makale yazmak için yazacağınız konuda öncelikle bir araştırma yaparak bilgi edinmeniz gerekmektedir. Gerekli bilgiyi sağladıktan sonra kendi anlatım biçiminiz ile benzersiz cümleler oluşturarak makalenizi yazabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek her konuda makaleye ihtiyaç duyabiliyoruz. Genellikle Alışveriş, Araç, Hayvanlar, Emlak, Elektronik, Sektörel, Sanayi, Endüstri, Hizmet, Tatil, Oyun, Haber, Dekorasyon, Diyet, Zayıflama, Film, Moda, Kadın, Sağlık, Seo, Web, Yazılım, Sosyal Medya, Spor, Sohbet, Teknoloji, Yemek Tarifi, Borsa, İnşaat, İnternet, Anne Çocuk konuları isteniyor.

Daha önceden herhangi bir deneyime sahip olmasanız da Yazkazan.net Yazar ekibine dahil olma imkanınız bulunmaktadır. Sadece dikkat etmeniz gerekenler isteklerimizi tam olarak karşılayabilecek içerikler üretmenizdir.

Kaydınızın ardından sistem sizi otomatik olarak Deneme Makalesi seçerek yazacağınız sayfaya yönlendirecektir.

Yazar istikrarını sağlamak için 200.00 TL alt limitine ulaşan/geçen tüm yazarlar para çekme talebinde bulunabilirler. Para çekme talebinde bulunduğunuzdan bir sonraki ayın 15'inde ödemeniz hesabınıza yatırılır..

Kazancınızın banka hesabınıza yatmamasının birden fazla nedeni olabilir. - BANKA IBAN bilgilerinizin hatalı olması - 200.00 TL ödeme alt limitine ulaşılamaması - Aylık 10 ve üzeri uyarı aldığınızdan dolayı hesabınızın kapatılması

Makaleler editörlerin 10 üzeri farklı kriterde kontrol etmesinin ardından onaylanmakta ya da ret edilmektedir. Makale ret sebepleri birden fazla nedene sahip olabilir. - Makale içerisinde kopya tespit edilmesi - Çok fazla yazım ve imla hatalarına sahip olması - Seo uyumuna sahip olmaması - Çok fazla anlatım bozukluğu olması

Yazkazan.net sürdürülebilir içerik üretiminin istikrarlı şekilde sağlanması için her yazarın gün içerisinde minimum 5 makale yazması gerekmektedir. Bu limite son 30 gün içerisinde en az 20 günde ulaşmalıdır.

Yazkazan.net üzerinde yer alan Yazarlık üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız kullanıcı adınız ile giriş yaptığınızda DESTEK sayfasından talebinizi bize iletebilirsiniz.

Yazkazan.net sistemi içerisinde farklı yazarlık seviyeleri bulunmaktadır. Hangi yazarlık seviyesine sahip olduğunuzu ve yazdığınız makalelerden ne kadar kazanacağınızı AKTİF İŞLER bölümünde anlık olarak görebilirsiniz.

Yazılan makaleler internet siteleri üzerinde yayınlanmaktadır. Fakat yazılar yayınlanırken Yazarın kişisel bilgileri paylaşılmamaktadır.

Makalelerin kelime sayısına göre panel üzerinde geriye doğru sayan bir sayaç göreceksiniz. Bu süre içerisinde makalenizi tamamlamanız gerekmektedir.

Yazılan makalelerin kimler tarafından yazıldığı ve Yazarın kişisel bilgileri sadece Yazkazan.net bünyesinde barınmaktadır. 3. kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz.

Yazdığınız makaleler için Yazkazan.net size ödeme yaparak telif haklarını satın alıyor. Yazdığınız makalelerin telif hakları Yazkazan.net'e ait oluyor.

Ödeme alabilmeniz için 200.00 TL alt limitini doldurmanız ve son 30 gün içerisinde en az 20 gün makale yazım alt limitine ulaşmış olmanız gerekmektedir.

Makale sayısı olarak herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. İstediğiniz kadar makale yazmakta özgürsünüz.

9 yıldır kurumsal olarak içerik alanında faaliyet göstermekteyiz. İçerik yazımı konusunda Türkiye’nin en büyük yazar ekibine sahibiz. Yazar hakları ve ödemeleri bizim için her zaman ilk plandadır.

Her konuda makale yazılabilmektedir. Genellikle Alışveriş, Araba, Hayvanlar, Emlak, Elektronik, Sektörel, Sanayi, Endüstri, Hizmet, Tatil, Oyun, Haber, Dekorasyon, Diyet, Zayıflama, Film, Moda, Kadın, Sağlık, Seo, Web, Yazılım, Sosyal Medya, Spor, Sohbet, Teknoloji, Yemek Tarifi, Borsa, İnşaat, İnternet, Anne Çocuk alanlarında sipariş yoğunluğu yaşanmaktadır.

Yazkazan.net ülkemizde en çok sipariş alan içerik ajansıdır. Bu nedenle sistemde iş bitmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Yazkazan.net için özel olarak geliştirilmiş, alt yapısında en son yazılım teknolojileri kullanılmış, kolay, pratik ve işlevsel bir panel üzerinden makaleler yazılmaktadır. Eminiz bu paneli çok seveceksiniz.

Makale yazarak performansınıza göre 1.000 - 2.000 TL arasında bir kazanç sağlamanız mümkün olabilir. Unutmayın ki kazancınızı performansınız belirleyecektir.

Her içerik ihtiyacının kelime sayısı farklı olabilmektedir. Genellikle 100 - 500 kelime arasında olmaktadır.

Ödeme yapılabilmesi için Yazar panelinizde bulunan Profilim bölümünden BANKA ve IBAN bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Yazar istikrarını sağlamak için 200.00 TL alt limitine ulaşan/geçen tüm yazarlar para çekme talebi oluşturmaya hak kazanmaktadır.

Yazkazan.net için birçok kampanya ve yarışma düzenlemekteyiz. Yazar için en büyük güç motivasyondur. Bu nedenle yazarlarımızın emeklerini ödüllendirmenin onları motive edeceğini düşünmekteyiz.

Yazkazan.net Yazarları tecrübe ve bilgisine göre seviyelendirilmektedir. Sistem içerisinde Normal, Uzman ve Elit olmak üzere üç farklı yazar seviyesi bulunmaktadır. Uzman yazarlar editörlerin seçimine göre belirlenmektedir. Normal yazar fiyatlandırmasının üzerinde bir fiyattan yazar.

Yazkazan.net Yazarları tecrübe ve bilgisine göre seviyelendirilmektedir. Sistem içerisinde Normal, Uzman ve Elit olmak üzere üç farklı yazar seviyesi bulunmaktadır. Elit yazarlar özel bir mükalatın ardından elit seviyesine yükseltilmektedir. Elit yazarlar en çok kazanç sağlayan kitledir.

Makaleler için tarafımızdan beklenen ÖZGÜNLÜK, KALİTE, SEO UYUMLULUĞU, HATASIZ (Yazım ve imla hataları) bir içerik olmasıdır. Bu kriterlere uygun olmayan içerikler ret edilme nedenleridir. Editörlerimiz her ret edilen içerik için Yazarlarımıza bilgi vermek zorundadır.

Seo uyumlu makale içeriğin arama motorlarında daha etkin olması için yapılan birkaç işlemi kapsamaktadır. Bu konuda bilginiz yok ise endişe etmeyin, panel içerisinde EĞİTİMLER bölümünde seo uyumunu anlatan birçok içeriği bulabilirsiniz.

Yazarın KOPYA içerik oluşturması, başka sitelerden bire bir olarak cümlelerin kopyalanarak/yazılarak makale içerisinde yer verilmesi yazar ile ilişiğin kesilmesindeki ilk kuraldır. Sistem işleyişini bozacak davranışlar da yazarlıktan çıkarılmak için bir neden teşkil edebilir.

Anahtar kelime seo uyumlu makale oluşturmak için makalenin içerisinde sistem tarafından belirtilen sayıda ek almadan kullanılan kelime veya kelime öbekleridir.

Anahtar kelimeler ek almadan, birden fazla ise makalenin farklı yerlerinde yalın halde sistemde belirtilen sayı kadar kullanılmalıdır.

Kayıt ve üyelik için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Yazkazan.net üzerinden kazanç elde etmeniz için sadece kaleminize güvenmeniz yeterlidir.

Ödemenizi belirttiğiniz banka hesabınıza ödeme periyotlarında alabilirsiniz. Yazkazan.net sadece BANKA HESABINA ödeme yapmaktadır.

Hakkımızda

Yazkazan.net 2007 yılından beri hizmet vermektedir. Kurumsal ve bireysel internet siteleri için içerik çözümleri sağlamaktadır.

Etiket Bulutu

Yazarlarımız arasına katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol