Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

Camilkebir Mah. Horhor Sok. Tekiner Apt. No:9
Orhangazi / Bursa

İletişim
bize ulaşın

Pztsi - Cuma 09:00 - 19:00
Ctesi: 15:00 Pazar Kapalı

Makale Yazarı İş İlanları
            Makale, herhangi bir konu hakkında bilgi verici cümlelerin yer aldığı önemli bir yazı çeşididir. Günümüzde makale yazarak para kazanma yöntemi internette sıkça karşımıza çıkmaktadır. Birçok kişi için ideal bir ek gelir kazanma yöntemidir.
 
            Makale yazmak çok zor bir iş değildir. Kendine güvenen, yazmaktan sıkılmayan, ek gelir arayan herkesin rahatlıkla yapabileceği zevkli bir iştir. Makale yazarak para kazanmak istiyorsanız internete girdiğinizde makale yazarlığı iş ilanları sayfalarına göz atmanız ve kayıt olarak yazmaya başlamanız yeterli olacaktır. İyi bir makale yazarı olmak istiyorsanız özgün yazılar yazmaya dikkat edin. Özgün yazılar yazarak hem kendinizi daha çok geliştirirsiniz hem de kazancınız daha çok artar. Yazarlık siteleri bu yolla size daha çok güvenecektir. Sınırsız konuların yer aldığı yazarlık sitelerinde mutlaka size göre konularda vardır. Eğer bilmediğiniz bir konu hakkında yazı yazmak isterseniz araştırma yaparak konu hakkında bilgi edinebilir ve kolaylıkla makalenizi oluşturabilirsiniz.
 
            Makale yazarlığı sizi çok yormadan önemli bir ek gelir kaynağı olacaktır. Evden, işten kısacası her yerden bu yazarlık işini yürütebilirsiniz. Boş zamanınız oldukça yazabilirsiniz. Makale yazarak yeni bilgiler de öğrenmiş olacaksınız. "Hemen yazarak kazanmak için kayıt olunuz." Yazarak kazanmak mutlaka denemeniz gereken bir iştir. Güvenilir yazarlık siteleri sayesinde yazdıkça kazanacaksınız.
 
            Korkmadan severek yapabileceğiniz makale yazarlığını deneyerek çok güzel bir iş olduğunu bizzat göreceksiniz. Para kazanmanın bu kadar kolay olduğuna inanamayacaksınız ve çok güzel makaleler ortaya çıkarabileceksiniz.
 
Kayıt olmak için tıklayınız.

Yorumlar ( 9 )

Gizem

Üniversite öğrencisiyim.Akıcı ve anlaşılır yazı yazma becerim var.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yazkazan.net

Merhaba Gizem hanım, yardımcı olunmasını istediğiniz konularda "destek" bölümünü kullanabilirsiniz. Genel çalışma prensibimize ve makale yazımı ile ilgili bilgilerin tamamına "eğitimler" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Emre

yaş sınırı olmaksızın herkes yazabilirmi

Erkam

15 yaşındayım, varsa yazılacak makale felan zaman çok yazarım..

Şevval

Home office makale yazalığı iş ilanlarına ulaşma imkanım var mı?

Nigar

Selam. Daha önce de bir Azerbeycan sitesinde çalıştım. Günde 3-4 haber gönderiyordum, çeşitli konularla ilgili . Şimdi yeniden başlamak istiyorum. Lütfen bana da makale yazarlığı işini verin

Melda

Ne hakkinda bilgi alabilir miyim?

Mehmet T.

Merhaba, yazarlık ve editörlük sertifikam var. Bayrampaşa belediyesi gençlik sitesinde yazılar yazdım. Hem kendime ek gelir hem de sizlere yardımcı olmak adına yazmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Tunahan

Aklimdakileri kolayca yazabilirim

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Kategoriler

Son Yazılan Yazılar

Popüler Yazılar

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol