Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

Camilkebir Mah. Horhor Sok. Tekiner Apt. No:9
Orhangazi / Bursa

İletişim
bize ulaşın

Pztsi - Cuma 09:00 - 19:00
Ctesi: 15:00 Pazar Kapalı

Anahtar kelime nasıl kullanılmalıdır?
Anahtar kelime kullanımında 3 esas kural vardır. Bu kurallara uyulmadığı taktirde işinizi kayıt edemezsiniz ve zaman kaybetmenize neden olur.

1) Anahtar kelimeleri sizden istendiği kadar kullanmalısınız. Fazla veya az kullanmamalısınız.2) Anahtar kelimeleri gödüğünüz şekilde kullanmalısınız. Üzerinde değişiklik veya düzeltme yapmamalısınız. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi 2. anahtar kelime "değişik yemektarifleri" sizden yanlış yazmanız istenmiştir, normal şartlarda "yemek tarifleri" ayrı yazılmalıdır. Fakat siz bunu düzelttiğinizde makalenizi kayıt edemezsiniz. Anahtar kelime üzerinde değişiklik yapamamalı ve aynen kullanmalısınız.
 

3) 2 veya daha fazla anahtar kelimeyi yan yana kullanmamalısınız.  "kıbrıs tatlısı, değişik temek tarifleri" gibi bir kullanım yanlıştır. Size verilen her anahtar kelime makalenin farklı yerlerinde, ek almadan ve kalın(bold) olarak kullanılmalıdır. Unutmayın makale içerisinde sadece anahtar kelime kalın yazılmalıdır. Anahtar kelimenin solunda veya sağında kalın yazılmış bir cümle olmamalıdır.
 

Örnek;

Yorumlar ( 2 )

Fikriye Ş.

Anahtar Kelimeler i göremiyorum yardımcı olur musunuz

Yazkazan

Fikriye hanım, bazı işlerde anahtar kelime kullanılması istenmemektedir. Sanırım sizin aldığınız iş de anahtar kelime istenmeyen işlerdendi.

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol